SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
163 000 €
(2 397 € / m²)
Satış
2
1
68 m²
Avenue Foch, Nancy

yatak odası2
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À quelques minutes du centre-ville, au sein d’une copropriété à taille humaine de 11 lots, calme et parfaitement entretenue, découvrez ce superbe appa...

Gaz
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Avenue Foch, Nancy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Immobilier Conseil Debever

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar