Teklifler listesi
15
15
15
160 000 €
(1 481 € / m²)
Satış
4
1
108 m²
Avenue Foch, Nancy
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
108 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Appartement d'exception de 108 m2 - Hypercentre face à la gare Idéalement situé en hypercentre, face à la gare et à proximité immédiate de l'ensemb...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
D - Daha az ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Avenue Foch, Nancy
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
l'Adresse Malzéville - l'Adresse Malzéville
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
l'Adresse Malzéville - l'Adresse Malzéville