SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
115 000 €
(1 825 € / m²)
Satış
3
1
63 m²
Rue de Bruebach, Mulhouse

yatak odası3
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Fabrice HOUCHE vous propose: À vendre : Bel appartement avec jardin à MulhouseNous vous proposons ce charmant appartement de 63 m², situ...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue de Bruebach, Mulhouse
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar