SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
285 000 €
(2 478 € / m²)
Satış
5
1
115 m²
Grande Rue, Mouthe

yatak odası5
düz115 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Mouthe : Idéalement situé au centre du village et à proximité de tous les commerces , dans copropriété récente, calme et entretenue , un appartement c...

Diğer
Teklifin yaşı: 67günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Grande Rue, Mouthe
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Bauquier Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar