SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
988 000 €
(11 762 € / m²)
Satış
2
1
84 m²
Place de l'Église, Morzine

yatak odası2
düz84 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Morzine ? Ski-in/Ski-out Apartment with Premium AmenitiesIn the heart of the world-renowned Portes du Soleil ski domain, this superb 2 bedroom plus ca...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

KoridorAçık yaşam alanıMutfak aletleriDuş kabiniAyrı tuvalet

Diğer
Teklifin yaşı: 238günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Place de l'Église, Morzine
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

HOME HUNTS

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar