SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
193 000 €
(2 053 € / m²)
Satış
5
1
94 m²
Rue Gustave Eiffel, Morangis

yatak odası5
düz94 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Laissez-vous séduire par cet appartement spacieux de 5 pièces et 94 m², niché au 4e et dernier étage d'un immeuble à Morangis. Profitez de sa luminosi...

Gaz
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue Gustave Eiffel, Morangis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar