SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 380 000 €
(14 375 € / m²)
Satış
4
1
96 m²
Route des Lindarets, Montriond

yatak odası4
düz96 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

In the heart of the highly sought-after hamlet of Ardent in Montriond, just 70 meters from the cable car, discover a rare property for sale: a high-en...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasŞömineAçık yaşam alanıDuş kabiniAyrı tuvalet

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Route des Lindarets, Montriond
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Leman Property Prestige Lac Léman

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar