SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
285 000 €
(3 032 € / m²)
Satış
4
1
94 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

yatak odası4
düz94 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Découvrez ce magnifique appartement de 94 m², situé au dernier étage d'un immeuble moderne érigé en 2015 à Montpellier. Ce bien d'exception se disting...

Gaz
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar