SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
229 000 €
(1 817 € / m²)
Satış
5
1
126 m²
Rue de l'École Française, Montbéliard

yatak odası5
düz126 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Rare à la vente et unique sur Montbéliard, dans une petite copropriété ,un appartement de caractère de 121 m2. Au premier étage, ce bien se compose d'...

Elektrik
Teklifin yaşı: 492günler
Güncellendi: 492günler

Yerellikler

Rue de l'École Française, Montbéliard
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alliance Groupe Immobilier Montbeliard

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar