SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
111 000 €
(1 442 € / m²)
Satış
4
1
77 m²
Rue de l'École Française, Montbéliard

yatak odası4
düz77 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement de type T4 d'une surface habitable de 77.19m2 au dernier étage (3/3) d'une petite copropriété sécurisée. Hall d'entrée (Placards) desserva...

Diğer
Teklifin yaşı: 16günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue de l'École Française, Montbéliard
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

FUTURIMMO

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar