SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
160 000 €
(1 839 € / m²)
Satış
4
1
87 m²
Rue Marcel Monnier, Mons-en-Barœul

yatak odası4
düz87 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Pierre Dumont vous propose: Opportunité à Saisir - Appartement Spacieux de 4 pièces à Mons-en-BarOEul !Métro Mairie de Mons et stationnem...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue Marcel Monnier, Mons-en-Barœul
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar