SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
555 000 €
(4 512 € / m²)
Satış
6+
1
123 m²
Place de la Bibliothèque, Molines-en-Queyras

yatak odası6+
düz123 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement à vendre à Molines-en-Queyras dans les Hautes-Alpes (05), Lieudit Le Coin - Copropriété simplifiée de trois appartements.
Opportunité à sa...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAhşap kirişlerŞömineBanyoDuş kabiniDöşenmiş

Diğer
Teklifin yaşı: 272günler
Güncellendi: 148günler

Yerellikler

Place de la Bibliothèque, Molines-en-Queyras
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SELAS HERVE PACE ET NICOLE DEREPAS, NOTAIRES ASSOCIES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar