SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
190 000 €
(1 397 € / m²)
Satış
4
1
136 m²
Avenue de la République, Millau

yatak odası4
düz136 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Millau, secteur Pont Lerouge, à vendre appartement de type 4 en second et dernier étage avec remise 98 m2. 136 m2 habitables, salon séjour 56 m2 avec ...

Diğer
Teklifin yaşı: 68günler
Güncellendi: 68günler

Yerellikler

Avenue de la République, Millau
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Hubert Peyrottes Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar