SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
339 000 €
(3 767 € / m²)
Satış
4
1
90 m²
Rue Antoine Vacher, Meyzieu

yatak odası4
düz90 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nous vous présentons ce bel appartement familial situé au sein de la résidence sécurisée et très recherchée « Les Allées Grand Parc » à Meyzieu.

Sit...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşAçık yaşam alanıAyrı tuvaletAhşap zemin

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Rue Antoine Vacher, Meyzieu
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar