SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
190 000 €
(4 222 € / m²)
Satış
2
1
45 m²
En Fournirue, Metz

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé en hyper-centre de Metz, dans un immeuble de caractère entièrement rénové en 2022, venez découvrir ce charmant appartement duplex de type T2 d’e...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

En Fournirue, Metz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Id Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar