SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
321 000 €
(3 776 € / m²)
Satış
4
1
85 m²
En Fournirue, Metz

yatak odası4
düz85 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Appartement avec jardin exceptionnel Éco-quartier de la SeilleSitué dans le quartier prisé de l’éco-quartier de la Seille, au sein d’une petite rési...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

En Fournirue, Metz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Id Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar