SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
329 000 €
(6 327 € / m²)
Satış
3
1
52 m²
Avenue Boyer, Menton

yatak odası3
düz52 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Philippe Mammone vous propose: A proximité de toutes les commodités, appartement moderne de 3 pièces dans résidence de standing sécurisée...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenue Boyer, Menton
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar