SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
179 000 €
(1 827 € / m²)
Satış
5
2+
98 m²
Rue du Général de Gaulle, Melun

yatak odası5
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce spacieux appartement familial situé au 6ème étage, offrant une surface généreuse de 98 m² Carrez (107 m² au sol) dans une copropriété réc...

Elektrik
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue du Général de Gaulle, Melun
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar