SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
84 000 €
(1 909 € / m²)
Satış
2
1
44 m²
Rue du Général de Gaulle, Melun

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A vendre, appartement 2 pièces de 44,84 m2 situé en rez-de-chaussée, à proximité du centre-ville et de toutes les commodités. Ce bien se compose d'un...

Gaz
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Rue du Général de Gaulle, Melun
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - Concept Premium - l'Adresse - Concept Premium - Melun

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar