SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 150 000 €
(16 797 € / m²)
Satış
5
1
128 m²
Chemin des Raverots, Megève

yatak odası5
düz128 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Located in the Mont d'Arbois area, with ski-in/ski-out access, this 1,375 sq ft apartment benefits from an open environment with views of the surround...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşTerasAyrı mutfakŞömineZeminYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 87günler
Güncellendi: 87günler

Yerellikler

Chemin des Raverots, Megève
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BARNES Mont-Blanc Megève

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar