SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
280 000 €
(3 011 € / m²)
Satış
5
1
93 m²
Les Campagnes Mouret II, Marseille

yatak odası5
düz93 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À Marseille, dans le secteur calme de Castor du Merlan, cette maison individuelle de 4 pièces développe environ 93 m2 habitables, complétés par un ter...

Elektrik
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Les Campagnes Mouret II, Marseille
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar