SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
155 000 €
(2 183 € / m²)
Satış
4
1
71 m²
Impasse Jolie Manon, Marseille

yatak odası4
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez ce superbe appartement de type 3, niché au premier étage d'une résidence recherchée et bien entretenue, construite dans les années 80 au cœu...

Elektrik
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Impasse Jolie Manon, Marseille
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar