SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
130 000 €
(2 241 € / m²)
Satış
3
1
58 m²
Les Campagnes Mouret II, Marseille

yatak odası3
düz58 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Laissez-vous séduire par ce ravissant appartement de 58 m², situé au rez-de-chaussée d'une copropriété bien entretenue dans le paisible 13ᵉ arrondisse...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Les Campagnes Mouret II, Marseille
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar