SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
615 000 €
(3 203 € / m²)
Satış
6+
1
192 m²
Rue Edmond Rostand, Marseille

yatak odası6+
düz192 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located in a period building with an elevator, this spacious 192 sq m (2,058 sq ft) apartment occupies the 2nd floor of a small, intimate condominium ...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Rue Edmond Rostand, Marseille
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

M A M

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar