SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
96 000 €
(2 182 € / m²)
Satış
2
1
44 m²
Rue du Professeur Roger Luccioni, Marseille

yatak odası2
düz44 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

L'agence Mongrand Immo vous propose ce charmant appartement T2 situé au 1er étage d'une copropriété dans le 10e arrondissement de Marseille proche de ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 44günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Rue du Professeur Roger Luccioni, Marseille
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Mon Grand Immo (sarl Gcs)

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar