SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
425 000 €
(6 071 € / m²)
Satış
3
1
70 m²
Avenue de la Pointe Rouge, Marseille

yatak odası3
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Magnificent 2-bedroom apartment in perfect condition in the heart of the 8th arrondissement. Located in a private and secure luxury residence with a s...

Diğer
Teklifin yaşı: 66günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Avenue de la Pointe Rouge, Marseille
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

L'AGENCE DES ALPILLES ET DU LUBERON - Saint-Rémy-de-Provence

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar