SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
201 000 €
(2 792 € / m²)
Satış
3
1
72 m²
Avenue Gambetta, Marseillan

yatak odası3
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Marseillan-Plage : appartement lumineux avec terrasse à 1 minute de la mer.Idéalement situé en plein cœur de Marseillan-Plage, à seulement une minute ...

Diğer
Teklifin yaşı: 151günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Avenue Gambetta, Marseillan
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Lbh Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar