SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
159 000 €
(1 262 € / m²)
Satış
5
1
126 m²
Route de Poulx, Marguerittes

yatak odası5
düz126 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

en exclusité sur Marguerittes, appartement situé au 1er étage d’une villa en copropriété, ce spacieux appartement 5 pièces offre un cadre de vie agréa...

Elektrik
Teklifin yaşı: 163günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Route de Poulx, Marguerittes
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Accent Du Sud

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar