SUPA24
104 500 €
(1 045 € / m²)
Satış
6+
1
100 m²
Chemin des Fontenis à la Grande Sommière, Mandeure

yatak odası6+
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Nouveau secteur Mandeure, grand appartement de plus de 100 m2 situé au 2ème étage d'une petite copropriété de 4 appartements. Ce bien se compose d'une...

Elektrik
Teklifin yaşı: 495günler
Güncellendi: 494günler

Yerellikler

Chemin des Fontenis à la Grande Sommière, Mandeure
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Alliance Groupe Immobilier Montbeliard

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar