SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
354 000 €
(6 321 € / m²)
Satış
3
1
56 m²
Avenue de la République, Maisons-Alfort

yatak odası3
düz56 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Au 1er étage d’un immeuble de 2012, spacieux appartement de 56m2 baigné de lumière comprenant entrée, espace cuisine/séjour de 24m2 avec baies vitrées...

Gaz
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Avenue de la République, Maisons-Alfort
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Darjo Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar