SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 900 €
(5 859 € / m²)
Satış
2
1
29 m²
Avenue de la République, Maisons-Alfort

yatak odası2
düz29 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

'COUP DE CŒUR' de l'agence ! Situé au cœur du prisé CENTRE-VILLE DE MAISONS-ALFORT, vous ne résisterez pas à ce charmant appartement LUMINEUX de 29 m...

Elektrik
Teklifin yaşı: 31günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Avenue de la République, Maisons-Alfort
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Direct Immobilier Expert

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar