SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
118 500 €
(2 890 € / m²)
Satış
2
1
41 m²
Rue de la République, Mainvilliers

yatak odası2
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Brigitte Francois vous propose: À vendre : agréable appartement 2 pièces à MAINVILLIERS de 41,35 m², situé au 1er étage d’une résidence ...

Diğer
Teklifin yaşı: 28günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue de la République, Mainvilliers
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar