SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
216 000 €
(2 512 € / m²)
Satış
4
1
86 m²
Rond-Point de la Maison du Coq, Mâcon

yatak odası4
düz86 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Exclusivité! Dans une copropriété récente, arborée et sécurisée, découvrez ce bel appartement situé au 2éme étage, alliant confort et fonctionnalité. ...

Gaz
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Rond-Point de la Maison du Coq, Mâcon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse - Charollois immobilier - l'Adresse - Charollois immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar