SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
329 000 €
(4 838 € / m²)
Satış
3
1
68 m²
Rue Varichon, Lyon

yatak odası3
düz68 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Jean-Luc Rosier vous propose: Superbe Appartement duplex plein sud, de 3 Pièces, de 2013 à Proximité de toutes les commodité, Vue Dégagée...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşMutfak aletleriYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Rue Varichon, Lyon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar