SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
270 000 €
(4 737 € / m²)
Satış
3
1
57 m²
Rue Challemel-Lacour, Lyon

yatak odası3
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement de 3 pièces, idéalement situé dans le quartier prisé de Lyon 7ᵉ, secteur Avenue Berthelot. Niché au 2ᵉ étage d'un immeuble d...

Gaz
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Rue Challemel-Lacour, Lyon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar