Teklifler listesi
13
13
13
92 000 €
(1 070 € / m²)
Satış
3
1
86 m²
Place Saint-Pierre, Luxeuil-les-Bains
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
86 m²
banyolar
Çevir İngilizce
UN APPARTEMENT DE TYPE F3 COMPOSE DE : ENTREE DEGAGEMENT , 3 PIECES , SALLE D EAU , WC
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
C - Ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Gaz
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
7günler
Güncellendi:
5günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Place Saint-Pierre, Luxeuil-les-Bains
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
Centre D'affaires Immobilieres Haut Saonois
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
Centre D'affaires Immobilieres Haut Saonois