SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
141 000 €
(3 000 € / m²)
Satış
2
1
47 m²
Route de Carbon-Blanc, Lormont

yatak odası2
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Laissez-vous charmer par ce superbe appartement T2 lumineux de 47 m², idéalement situé au premier étage d'une résidence moderne de Lormont. Construit ...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Route de Carbon-Blanc, Lormont
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar