SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
158 000 €
(2 026 € / m²)
Satış
4
1
78 m²
Allée des Merlus, Lorient

yatak odası4
düz78 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Découvrez cet appartement lumineux de 78 m², niché au dernier étage d'un immeuble bien entretenu des années 1990 à Lorient. Offrant une grande superfi...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Allée des Merlus, Lorient
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar