SUPA24
Mutfak; mutfak aletleri, fayans zemin, doğal ışık, modern stil
Mutfak; fayans zemin, mutfak aletleri, doğal ışık
Yatak odası; doğal ışık, modern stil
149 900 €
(1 828 € / m²)
Satış
4
1
82 m²
Rue Fontaine de Rome, Lons-le-Saunier

yatak odası4
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement de charme sous les toits Centre-ville de Lons-le-SaunierSitué tout proche du centre-ville de Lons-le-Saunier, au 3e étage d'une copropriét...

Diğer
Teklifin yaşı: 68günler
Güncellendi: 36günler

Yerellikler

Rue Fontaine de Rome, Lons-le-Saunier
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

4% IMMOBILIER LONS LE SAUNIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar