SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
169 000 €
(2 284 € / m²)
Satış
4
1
74 m²
Route de Corbeil, Longjumeau

yatak odası4
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Annabelle Brieda vous propose: Appartement 4 pièces – Dernier étage – Lumineux et entièrement rénové à LongjumeauSitué au 3ᵉ et dernier é...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Route de Corbeil, Longjumeau
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar