SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
73 000 €
(2 704 € / m²)
Satış
1
1
27 m²
Rue des Casernes, Lodève

yatak odası1
düz27 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

À vendre, deux appartements de type 1 vendus loués, offrant une rentabilité immédiate. Les biens bénéficient actuellement d’un loyer de 330 € charges ...

Elektrik
Teklifin yaşı: 69günler
Güncellendi: 20günler

Yerellikler

Rue des Casernes, Lodève
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Martigues Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar