SUPA24
Mutfak; mutfak aletleri, ahşap zemin, doğal ışık, modern stil, tadilatlı
Oturma odası
Oturma odası
299 000 €
(3 250 € / m²)
Satış
4
1
92 m²
Rue de Bompard, Livron-sur-Drôme

yatak odası4
düz92 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Stephanie Garcia (06 41 96 28 44) vous propose : Appartement 3 pièces ( sur demande 4 pièces possible en option ) – 92 m² environ – Grand...

Diğer
Teklifin yaşı: 144günler
Güncellendi: 144günler

Yerellikler

Rue de Bompard, Livron-sur-Drôme
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar