Teklifler listesi
14
14
14
184 600 €
(1 742 € / m²)
Satış
6+
1
106 m²
Rue de Solignac, Limoges
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
6+
düz
106 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Appartement T5 Dernier Étage + Parking [Quartier/Ville] 106 m2L’OPPORTUNITÉ : Vivez au calme et en hauteur dans ce vaste T5 de 106 m2, situé au de...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Zemin
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
E - Ekonomik Olmayan
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Gaz
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
110günler
Güncellendi:
29günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rue de Solignac, Limoges
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.