SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
92 000 €
(1 804 € / m²)
Satış
2
1
51 m²
Rue des Myosotis, Lille

yatak odası2
düz51 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Plongez dans le confort de cet appartement T2 de 51 m², niché au cœur du dynamique quartier d'Eurasanté à Lille. Actuellement loué à 650€ charges comp...

Gaz
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Rue des Myosotis, Lille
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar