SUPA24
Oturma odası; doğal ışık, modern stil
Oturma odası; doğal ışık, modern stil
Çocuk odası; doğal ışık, manzara
344 900 €
(4 661 € / m²)
Satış
4
1
74 m²
Rue des Myosotis, Lille

yatak odası4
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

iad France - Céline Logez vous propose: 'Les Berges du Vieux-lille' - Appartement 74 m² - 2 chambres - Terrasse - Garage - Dernier étage Au sein d'une...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAyrı tuvaletDoğal ışıkGörüş

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Rue des Myosotis, Lille
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar