SUPA24
Oturma odası; fayans zemin, doğal ışık, modern stil
Oturma odası
Oturma odası
1 690 000 €
(8 450 € / m²)
Satış
6+
1
200 m²
Rue Maryse Hilsz, Levallois-Perret

yatak odası6+
düz200 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Anne Fourmy vous propose: BEAUX VOLUMES, 200m2, ATYPIQUE ET RARE au coeur de Levallois-Perret.Spacieux appartement familial de 6 pièces :...

Diğer
Teklifin yaşı: 68günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Rue Maryse Hilsz, Levallois-Perret
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar