SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
229 000 €
(2 632 € / m²)
Satış
3
1
87 m²
Rue de l'Armagnac, Les Ulis

yatak odası3
düz87 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Milan LAZIC vous propose: ' TRIPLEX en EXCLUSIVITÉ ' - LES ULIS Appartement 4 pièces (87m2 environ), situé dans une résidence au calme et...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue de l'Armagnac, Les Ulis
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar