SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
117 700 €
(4 904 € / m²)
Satış
1
1
24 m²
Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne

yatak odası1
düz24 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Joli appartement de 24 m2 à rafraîchir, idéalement situé face au port de plaisance des Sables d'Olonne. D'une superficie de 19,51 m2 loi Carrez, il co...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Rue Gambetta, Les Sables-d'Olonne
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

l'Adresse Les Sables-d'Olonne - l'Adresse - Dynamic Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar