SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
154 000 €
(3 581 € / m²)
Satış
2
1
43 m²
Avenue Jean Jaurès, Les Arcs

yatak odası2
düz43 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

iad France - Sylvain Dubois vous propose: Magnifique Appartement 2 Pièces avec Garage à Les ArcsDécouvrez ce charmant appartement situé dans la paisib...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Avenue Jean Jaurès, Les Arcs
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IAD France

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar