SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
209 500 €
(5 819 € / m²)
Satış
2
1
36 m²
Lège-Cap-Ferret

yatak odası2
düz36 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Découvrez cet élégant appartement 2 pièces de 37 m², idéalement situé à Lège-Cap-Ferret. En rez-de-jardin, vous profiterez d'une belle pièce de vie lu...

Elektrik
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Lège-Cap-Ferret
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ZEFIR IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar